Co o nás říkají naši klienti?

Za kvalitu naší práce hovoří spokojení klienti:

Avatar
Tereza

33 let

Včera jsem se zúčastnila akce a hodně dobře jsem se pobavila. Je to inteligentní forma seznamování. Moderátor byl člověk na pravém místě. Jen škoda, že mužů nebylo více.

Avatar
Daniel

24 let

Účasti na seznamovacím večeru určitě nelituju, i když před tím jsem měl obavy jak to celé dopadne. Mnohonásobně lepší než všechny intermetové pokusy. Našel jsem si perfektní kočku :-)

Avatar
Petra

47 let

Byla jsem velmi překvapena jak uvolněná atmosféra po celý večer panovala. Moderátorsky velmi dobře zvládnuté, perfektní výběr restaurace. Děkuji Vám za příjemný zážitek.

Avatar
Alena

42 let

Nevzpomínám si, kdy jsem se naposledy takhle skvěle pobavila. Výborně věkově sestavená akce, muži byli velice pohlední a zábavní. Velice Vám děkuji! S pozdravem a přáním hezkého dne, Alena

Avatar
Petr

40 let

Dobrý den, moc vám děkuji za skvělý večer, který naplnil má očekávání. Moc jsem tomu nevěřil a trochu jsem se obával, jestli to nebude trapné. Bylo to ale úplně přirozené a naprosto úžasné! Doporučuju!

Avatar
Dušan

28 let

Dobrý večer, já osobně jsem s touhletou akcí byl velmi spokojen a mile překvapen. Je to každopádně mnohem rychlejší a příjemnější než nekonečné emailování přes seznamku :-)

Avatar
Martin

26 let

Moc díky, doporučím vás všem svým znamým. Je to přesně to, co hledá člověk, který nemá pro samou práci čas na diskotéky a podobná místa k seznamování.

Avatar
Radek

35 let

Zdravím, akce se mi hodně líbila, holky byly hezké a inteligentní.

Avatar
Jitka

22 let

Byla jsem na takové akci poprvé. I když mi tam nikdo nijak zvlášť do oka nepadl, hodně dobře jsem se pobavila. Určitě půjdu znova.


Potřebujete se zeptat?

Zaujala vás netradiční možnost seznámení, ale máte nějaké otázky, na které jste zde nenašli odpověď?

KONTAKTUJTE NÁS

ZASÍLÁNÍ NOVINEK

Neustále se zlepšujeme a vymýšlíme něco nového. Zanechte nám e-mail, o důležitých změnách a nových službách vás budeme informovat.

VYPLŇTE SVŮJ OSOBNÍ PROFIL


HLEDÁM VZTAH:


Po uložení profilu vám e-mailem zašleme údaje k platbě vstupného.
Následně vás zařadíme do připravované akce ve zvoleném regionu.

×
KONTAKTUJTE NÁS

Snažíme se být k dipozici po celé České republice. Pokud se váš dotaz týká konkrétního regionu, vyberte prosím. Zprávu obdrží regionální manažer.

×

Go up