Jak to funguje?

Princip našich seznamovacích akcí je velmi jednoduchý. Několik nezadaných lidí se sejde v příjmené kavárně, restauraci nebo na podobném místě. Vyzbrojeni jmenovkou se svým jménem nebo přezdívkou a zápisníkem jsou rozděleni do dvojic a jejich první rande začíná.

Přibližně po 5 minutách zazní znamení, muži se přesunou k další ženě a další rande začíná. Ženy vždy zůstávají u svých stolků.

Po absolvování každého rande si účastník zaznamená do své karty jestli by se s tímto člověkem chtěl ještě setkat. Jestli člověk, kterého jste si vybrali si vybral také vás, obdržíte na sebe vzájemné kontakty (telefon a mail).

Potom už záleží jen na vás, domluvíte si další schůzku a můžete se začít poznávat.

Kolik to stojí

Vstupné na akci stojí 490 Kč. Za tuto cenu poznáš 10 možných partnerů a zažiješ nevšední akci se skvělou atmosférou.

Kolik by stálo, pozvat každou/každého zvlášť na večeři nebo na kávu? Kolik by stál večer na diskotéce, než bys poznal(a) 10 protějšků?

Skvělé, že?


Jak postupovat?

 1. Vyplňte informace o sobě

  1. krok

  Potřebujeme znát váš věk, pohlaví, region ve kterém se chcete seznámit a případně další doplňující údaje o vás. Také nás zajímá, jaký protějšek máme hledat.

 2. Proveďte platbu

  2. krok

  Na e-mail vám pošleme platební údaje. Platba předem je nezbytná z hlediska organizačního zajištění akce, jen tak lze dosáhnout optimálního naplnění seznamovacího večera.

 3. Vybíráme protějšky

  3. krok

  Teď je práce na nás. Na základě informací o vás a vašich požadavků vybíráme vhodné protějšky k seznámení.

 4. Termín akce

  4. krok

  Následně naplánujeme akci a pošleme vám pozvánku s datem a místem konání akce. Pokud se vám termín nebude hodit, nevadí, dejte nám vědět a pozveme vás na další.

 5. Přijďte na akci

  5. krok

  Přijďte na správné místo ve správný čas, o ostatní se postaráme my. Slibujeme, že zažijete nevšední zážitek plný bezpečného adrenalinu.


Potřebujete se zeptat?

Zaujala vás netradiční možnost seznámení, ale máte nějaké otázky, na které jste zde nenašli odpověď?

KONTAKTUJTE NÁS

ZASÍLÁNÍ NOVINEK

Neustále se zlepšujeme a vymýšlíme něco nového. Zanechte nám e-mail, o důležitých změnách a nových službách vás budeme informovat.

VYPLŇTE SVŮJ OSOBNÍ PROFIL


HLEDÁM VZTAH:


Po uložení profilu vám e-mailem zašleme údaje k platbě vstupného.
Následně vás zařadíme do připravované akce ve zvoleném regionu.

×
KONTAKTUJTE NÁS

Snažíme se být k dipozici po celé České republice. Pokud se váš dotaz týká konkrétního regionu, vyberte prosím. Zprávu obdrží regionální manažer.

×

Go up