Časté otázky

  • Pro koho jsou naše seznamovací určeny?

   Pro každého, kdo se chce seznámit naživo. Pro ty, kteří ví, že osobní kontakt je nejdůležitější a nechtějí plýtvat časem a penězmi na schůzky s virtuálními identitami.

  • Jací lidé se účastní našich akcí?

   Naše seznamovací večery nejčastěji využívají lidé ve věku 20 - 50 let, lidé nezadaní, kteří se chtějí seznámit, nemají však dostatek příležitostí k seznámení. Účastníci jsou často časově zaneprázdněni, představa, že by oslovili protějšek na ulici je jim cizí a nebo jednoduše neměli dost štěstí.

  • Jaké věkové skupiny budou účastníci?

   Záleží pouze na vás v jakém věku hledáte protějšek. Jednotlivé akce rozdělujeme vhodně podle různých věkových kategorií.

  • Jsem stydlivé povahy, dělá mi problémy konverzovat

   Budete v příjemném prostředí, všichni na tom budou stejně jako vy, většina lidí před setkáním s novými lidmi cítí nervozitu. Je dobré si dopředu připravit pár slov o sobě a pár otázek, které vás zajímají ohledně partnera. A když vás nic nenapadne, na místě dostanete seznam několika inspirativních otázek. Uvidíte, že nakonec prožijete příjemný večer.

  • Jak je zajištěno soukromí?

   Nikomu vaši identitu nesdělujeme, pokud k tomu nedáte sami souhlas a to při vzájemných sympatiích. Na akci vystupujete jen pod svým křestním jménem nebo přezdívkou. Je zakázáno během večera zjišťovat od ostatních kontaktní údaje.

  • Bude mi stačit 5 minut rozhovoru, abych se rozhodl/a?

   Pět minut určitě nestačí na to důkladně poznat budoucího partnera. Ale poznáte, jestli je vám člověk na druhé straně sympatický, jak na vás působí vzhledem, gesty, hlasem i celkovým projevem. Věřte intuici a třeba i přeskočí pověstná jiskra!

  • Co si mám vzít na sebe?

   Oblékněte si to, co běžně nosíte – to vás nejlépe vystihuje. Pokud jste sportovní typ, klidně něco sportovního a pohodlného, chcete-li upoutat, pak budou vhodnou volbou šaty. Muži to mají v tomto rozhodování vždy snazší, nic nezkazí kalhoty a vyžehlená košile :-)

  • Můžu přijít víckrát?

   Pokud se vám poprvé nepovedlo najít tu pravou, určitě nezoufejte a zkuste to znovu. Navíc, pokud se vám poprvé nikdo nelíbil, vstup na další akci je zdarma!

  • Kolik to stojí?

   Vstupné na seznamovací akci je 490 Kč. V ceně je zahrnut welcome drink. Pokud cena zahrnuje další služby nebo konzumaci, je to uvedeno u dané akce. Na místě, kde je pořádána akce, je vždy možnost si zakoupit např. kávu, menší občerstvení apod.

   Platba předem je nezbytná z hlediska organizačního zajištění akce, jen tak lze dosáhnout optimálního naplnění seznamovacího večera. Po přihlášení vám zašleme e-mailem údaje k platbě.

  • Jak dlouho trvá seznamovací večer?

   Seznamovací večer trvá přibližně 1 – 2 h. Podrobný program večera vám včas sdělíme.

  • Kolik lidí se zúčastní seznamovacího večera?

   Večera by se mělo zúčastnit minimálně 6 mužů a 6 žen. Bohužel nemůžeme zaručit, že dorazí všichni přihlášení. Pokud by na místě bylo výrazně méně účastníků, obdržíte finanční kompenzaci. Je možné že nebude naprosto stejný počet žen a mužů, rozdíl ale nebude veliký.

  • Jak rychle dostanu vyhodnocení večera?

   Výsledky večera rozesíláme e-mailem co nejdříve. Nechceme vás napínat. Pravděpodobně výsledky obdržíte ještě týž večer a nebo nejpozději druhý den ráno.

   V emailu budou uvedeny kontaktní emaily u přezdívek, se kterými jste se vzájemně označili, že se chcete znovu vidět. Je jasné, že sympatie jsou na obou stranách, co podniknete dál, je na vás.

  • Co když se nemohu dostavit?

   V takovém případě nás co nejdřív kontaktujte. Pokud nám dáte vědět alespoň 3 dny před akcí, pozveme vás na další akci. Zrušené účasti na poslední chvíli nám způsobují velké potíže s organizováním akce, v takovém případě vstupné bohužel propadá.

  • Co když akci zruší organizátor?

   Může se stát, že o některou z věkových kategorií nebude dostatečný zájem. V takovém případě vás budem informovat e-mailem 3 dny před konáním akce. Zároveň vám sdělíme předběžný termín další akce.

  • Můžu se přihlásit na poslední chvíli?

   Jestliže jsou volná místa, určitě se můžete přihlásit i na poslední chvíli. Platbu vyřešíme na místě.


Potřebujete se zeptat?

Zaujala vás netradiční možnost seznámení, ale máte nějaké otázky, na které jste zde nenašli odpověď?

KONTAKTUJTE NÁS

ZASÍLÁNÍ NOVINEK

Neustále se zlepšujeme a vymýšlíme něco nového. Zanechte nám e-mail, o důležitých změnách a nových službách vás budeme informovat.

VYPLŇTE SVŮJ OSOBNÍ PROFIL


HLEDÁM VZTAH:


Po uložení profilu vám e-mailem zašleme údaje k platbě vstupného.
Následně vás zařadíme do připravované akce ve zvoleném regionu.

×
KONTAKTUJTE NÁS

Snažíme se být k dipozici po celé České republice. Pokud se váš dotaz týká konkrétního regionu, vyberte prosím. Zprávu obdrží regionální manažer.

×

Go up