Kariéra

Protože chceme pomáhat v seznamování v i menších městech, hledáme nové kolegy do našeho kolektivu.

Nabízíme vám fantastickou příležitost stát se součástí moderního týmu lidí - nabízíme příjemnou a různorodou fyzicky nenáročnou práci srovnatelnou s podnikáním, avšak se zázemím zavedené a stabilní agentury. U nás získáte svobodu v plánování vlastního pracovního týdne a volna, práci v místě bydliště a neomezené finanční ohodnocení dle vašich schopností. Pracovní pozice:

    • Regionální manažer

      NÁPLŇ PRÁCE
      • koordinace aktivity agentury ve vašem regionu
      • koordinace pracovníků v tomto regionu
      • plánování seznamovacích večírků
      • zajištění prostor pro konání akce
      • moderování akcí
      POŽADUJEME
      • smysl pro podnikání
      • samostatnost, pracovitost a spolehlivost
      • příjemné vystupování, komunikační schopnosti
      • zkušenost s vedením menšího tůmu lidí vítána
      NABÍZÍME
      • finanční ohodnocení dle vaší výkonnosti
      • flexibilní pracovní dobu
      • pravidelná školení, možnost individuálních konzultací
      • pravidelně pořádáme firemní akce a teambuildingy
    • Obchodní zástupce

      NÁPLŇ PRÁCE
      • prodej vstupného na akce
      • možnost aktivního oslovování v terénu (letáčky)
      • možnost oslovování online (facebook, seznamky)
      POŽADUJEME
      NABÍZÍME
      • flexibilní pracovní dobu, vhodné i pro studenty

Oslovila vás naše nabídka?
Kontaktujte nás telefonicky na: +420 732 918 893.

Potřebujete se zeptat?

Zaujala vás netradiční možnost seznámení, ale máte nějaké otázky, na které jste zde nenašli odpověď?

KONTAKTUJTE NÁS

ZASÍLÁNÍ NOVINEK

Neustále se zlepšujeme a vymýšlíme něco nového. Zanechte nám e-mail, o důležitých změnách a nových službách vás budeme informovat.

VYPLŇTE SVŮJ OSOBNÍ PROFIL

HLEDÁM VZTAH:

Po uložení profilu vám e-mailem zašleme údaje k platbě vstupného.
Následně vás zařadíme do připravované akce ve zvoleném regionu.

Snažíme se být k dipozici po celé České republice. Pokud se váš dotaz týká konkrétního regionu, vyberte prosím. Zprávu obdrží regionální manažer.

Go up